Drazí návštěvníci,

padá Váš chléb na zem namazanou stranou? Měli jste trpaslíka a on vyrostl?

Lámete si hlavu nad tím, proč zrovna já mám smůlu? Ostatní kliku?

Jenže oni nemají kliku, oni mají  SMŮLOŽERA!

1. Vysvětlení pojmů

Smůla je přilnavá esence vznášející se všude ve vzduchu. Produkují jí živé bytosti s faktorem smůly větším než nula - tedy téměř všichni. Smůla se rozpíná, patlá, lepí, kumuluje, přeskakuje. Smůla se množí geometrickou řadou. Pronásleduje. Na smůle Vám podklouzne noha na schodech, smůla usměrní dráhu právě si ulevujícího holuba.

Všude tam, kde vznikne prostor pro náhodu, utká se smůla a štěstí o výsledek. (A všichni víme, že smůla je mnohem drsnější týpek než štěstí)

Naštěstí se dá pořídit výše zmíněný SMŮLOŽER.

Toto malé, věčně hladové zvířátko s upřímnou tváří a šestnácti žaludky nikdy nezahálí. Bude Vás hlídat na cestách, bude čistit od smůly Váš dům nebo byt, auto, dá pozor na Vaše drahé.

2. Jak to funguje

Je třeba si uvědomit, že Smůložer neplní žádné přání, to by bylo naprosté nepochopení celého principu. Smůložer prostě jen jí, když je najedený, spí, nebo se lísá.

Máte-li Smůložera sebou, pobíhá rychlostí světla po Vás a ve Vašem okolí a hltá smůlu. Dojde-li k náhlé erupci smůly a padá na Vás jeřáb....a dopadne 15 cm od Vašich nohou, můžete si být jisti, že Smůložer je tak na měsíc naprosto přežraný a nedá si příští týdny ani sousto. V takovém případě je lepší mít rezervního.

Pro hnidopichy uvádím, že Smůložer samozřejmě jako každý vyměšuje. Ovšem není moc čistotný, takže to trousí všude kolem, naštěstí to vůbec nevadí, protože Smůložer kálí takové malé třpytivé šupiny štěstí.

Tak doufám, že teď už je to jasné a není třeba spekulovat a pochybovat. Nicméně v případě odborných dotazů kontaktujte profesorku Ululé, odbornici na Smůložery. Určitě Vám zodpoví všechny dotazy.

Na závěr Smůložerům zdar a mnoho úspěchů v pronikání do této důležité problematiky.

Andrea Tanaki Fejtková